Про місто НОВИНИ МІСТА Національна поліція запрошує на службу

Національна поліція запрошує на службу

Створено: Середа, 20 листопада 2019, 21:24

IMG 0417 1

З метою добору претендентів на службу в Національній поліції України серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку, як шукачі роботи, 20 листопада 2019 року у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця для Головного управління Національної поліції України у Волинській області.

У заході взяли участь 23 пошукачів роботи :чоловіків та жінок віком від 18 років.

Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Головного управління Національної поліції України у Волинській області капітан поліції Юлія Дедовець ознайомила присутніх з переліком вакантних посад, на які оголошено конкурс: слідчий, дільничний офіцер поліції, помічник чергового, поліцейський роти конвойної служби, поліцейський сектору реагування, молодший інспектор-кінолог. Також розповіла про вимоги до кандидатів, етапи відбору.

Учасники заходу були детально ознайомлені з перспективами служби у Національній поліції України:

- належне грошове забезпечення (заробітна плата від 9000 грн.),

- відпустка від 30 календарних днів,

- можливість навчання, зростання та розвитку кар’єри,

- соціальне забезпечення згідно чинного законодавства,

- пільговий лізинг на житло, компенсація за винайм житла.

За результатами заходу особи, які виявили бажання поєднати свою долю зі службою у Національній поліції України були запрошені на співбесіду.

logo AUC

20190905133929-9814