Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вшанують пам"ять жертв голодоморів

У Нововолинську вшанують пам"ять жертв голодоморів

Створено: Вівторок, 19 листопада 2019, 17:23

1511432487-4687

У четверту суботу листопада Україна і весь світ схилять голови в жалобі за мільйонами наших співвітчизників, життя яких у мирний час забрала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Пам”ять жертв голодоморів вшанують і в Нововолинську. На важливості проведення заходів з нагоди скорботної дати наголосив міський голова Віктор Сапожніков під час робочої наради.Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодомору – це наш моральний борг і громадянський обов’язок.

23 листопада о 15.00 год. в міському історичному музеї відбудеться година пам”яті «Страчені голодом: невідомий геноцид українців». Нововолинці матимуть змогу ознайомитися із матеріалами експозиції НАЦІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПАМ”ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ (м.Київ).

Заходи продовжаться на площі В”ячеслава Чорновола, де пройде панахида за померлими від голодоморів в Україні. Там викладуть із лампадок символічний хрест і о 16.00 год розпочнеться акція «Запали свічу».

Закликаємо усіх небайдужих містян засвітити у цю хвилину на підвіконнях своїх домівок вогники свічок пам’яті про тих, для кого голодомор став дорогою в небуття.

Просимо керівників підприємств різної форми власності, закладів та установ міста приспустити у цей день Державний прапор України на адміністративних будівлях.

Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814