На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Для роботодавців міста провели навчання з питань працевлаштування осіб з інвалідністю

Створено: Понеділок, 18 листопада 2019, 16:04

IMG 0404пр

У рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю та з метою привернення уваги до проблем їх зайнятості, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві, активізації співпраці з роботодавцями щодо виконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, створення для них нових робочих місць нещодавно у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців на тему: «Соціальна відповідальність роботодавців з питань працевлаштування осіб з інвалідністю».

У заході взяли участь представники Волинського обласного центру зайнятості, Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Управління соціального захисту населення, Головного управління Пенсійного фонду України і Волинській області та більше 30 роботодавців.

Заступник директора Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Олійник наголосила на важливості питання працевлаштування осіб з інвалідністю, оскільки все більше таких громадян звертається в службу зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Упродовж 2019 року на обліку як безробітні перебували 127 осіб з інвалідністю, з яких: 28 працевлаштовані, 3 проходили професійне навчання, 26 взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Один безробітний започаткував власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Директор Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Валерій Шевчук розповів присутнім про основи соціальної захищеності, юридичні та моральні аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю.

Про застосування інструментів служби зайнятості для задоволення кадрових потреб роботодавців розповіла роботодавцям заступник начальника відділу надання послуг роботодавцям ВОЦЗ Ганна Архипчук.

Керівниця відділу обслуговування осіб з інвалідністю та ветеранів війни та праці УСЗН Ірина Супрун проінформувала про результати співпраці управління соціального захисту населення Нововолинської міської ради з службою зайнятості з питань працевлаштування осіб з інвалідністю.

На основних питаннях звітності по єдиному внеску, зокрема при працевлаштуванні осіб з інвалідністю, акцентувала увагу начальник відділу впровадження інформаційних систем та електронних реєстрів ГУ ПФУ у Волинській області Лілія Бас.

Учасники бліц-навчання отримали відповіді на запитання, обмінялись думками, а також дійшли згоди, що проведення таких бліц-навчань корисне та необхідне в подальшому.

Нововолинська міська філія

Волинського обласного центру зайнятості.

logo AUC

20190905133929-9814