Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

У Нововолинську готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

Створено: Понеділок, 18 листопада 2019, 11:17

21 листопада цього року вже шостий рік поспіль в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи, що об’єднав дві події, які назавжди змінили історію українського сьогодення. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

До відзначення цієї знакової дати готуються і в Нововолинську.

Відповідні заходи обговорили сьогодні, 18 листопада, на робочій   нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками окремих управлінь та відділів міськвиконкому й служб міста, котрі задіяні до їхньої підготовки. Також у нараді взяв участь голова міської організації "Незламні Нововолинці" Володимир Демчук.

Керівники профільних підрозділів міськвиконкому поінформували про розроблені плани, висловили свої пропозиції.

З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 15.00 год у міському палаці культури пройде тематичний захід під назвою «Народжені вмерти за Батьківщину - залишаться жити у віках». Цього дня покладуть квіти до фотостели Небесної Сотні та до меморіальної стели загиблих  Героїв  антитерористичної операції.

Заходи інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування з нагоди свята відбудуться у бібліотеках та в навчальних закладах  міста.

Віктор Сапожніков наголосив на тому, що маємо віддати належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей та відстояли національні інтереси нашої держави під час Революції Гідності. А пам'ять про Героїв, котрі полягли за незалежність та цілісність України, житиме завжди у наших серцях.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814