Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком ухвалив рішення із 30 питань

Виконком ухвалив рішення із 30 питань

Створено: Середа, 13 листопада 2019, 17:45

Внесення змін до міського бюджету на 2019 рік – одне з тридцяти питань, які розглянули на засіданні виконкому сьогодні, 13 листопада.

За словами начальника фінансового управління міськвиконкому Галини Бурочук, при внесенні змін до загального фонду міського бюджету за наслідками його виконання у січні-жовтні поточного року враховується фактичний обсяг додаткових фінансових ресурсів у сумі 2637,0 тисяч гривень та збільшується плановий обсяг доходів бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету на 1155,1 тисяч гривень.

На підставі звернень головних розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету вносяться відповідні зміни до показників міського бюджету за видатками. Так, на підтримку комунальних закладів охорони здоров’я міста спрямовується 410,0 тисяч гривень, з них: КНП «Центральна міська лікарня»-200,0 тисяч гривень для оплати послуг з підключення до електронної системи та 100,0 тис. гривень для забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет; КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» - 110,0 тисяч гривень на оплату послуг за лабораторні та діагностичні дослідження.

Управлінню освіти по загальному фонду передбачено додаткові асигнування в сумі 279,5 тисяч гривень на проведення поточних видатків: 46,0 тисяч гривень для придбання і встановлення витяжки на харчоблок ДНЗ №9; 100,0 тисяч гривень для придбання виробничих столів з нержавіючої сталі у шкільні харчоблоки; 10,4 тисяч гривень для поточного ремонту НЦДЮТ; 123,1 тисяч гривень для поточного ремонту МНВК.

У цілому видаткова частина міського бюджету збільшується на 5339,2 тисяч гривень, в тому числі загального фонду - на 3246,2 тисяч гривень та   бюджету розвитку спеціального фонду - на 2093,0 тисяч гривень.

Члени виконкому погодили інвестиційну програму підприємства «Нововолинськводоканал» на 2020 рік. Загальний обсяг інвестицій за цією програмою складає 16 млн 430 тис, з яких 209 тис грн - це власні кошти, а 16 млн 211 тис - кредит Міжнародного банку реконструкції та розвитку у рамках Угоди про позику на реалізацію Другого проекту розвитку міської інфраструктури. Етапи реалізації цієї програми передбачають заміну 2-х насосів на артсвердловинах Північного водозабору; реконструкцію водопровідних ліній від Південного та Північного водозаборів до Нововолинська; заміну двох технологічних насосів на КНС-6; модернізацію управління насосами на КНС; реконструкцію каналізаційних насосних станцій №№1,2,3,4,5 в м. Нововолинську.

Виконком уповноважив головного спеціаліста відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування міської ради на виконання функцій інспектора з паркування.

Внесено зміни в перелік спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, затверджених попереднім рішенням виконавчого комітету міської ради у серпні 2017 року. Виробничому управлінню комунального господарства поставлено завдання обладнати відведені місця на площі «Друкарня» та на вулиці Пирогова у районі центральної міської лікарні дорожніми знаками і дорожньою розміткою відповідно до Правил дорожнього руху.

Рішенням виконкому утворено житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам як постійно діючий орган з метою громадського контролю за розподілом такого житла при виконавчому комітеті міської ради.

Десять рішень стосувалися захисту прав та інтересів неповнолітніх.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814