Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ - найкращий в області за підсумками оздоровлення

Нововолинськ - найкращий в області за підсумками оздоровлення

Створено: Середа, 13 листопада 2019, 14:55

На цьому наголосила начальник у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк, доповідаючи про підсумки оздоровчої кампанії  у місті в 2019 році на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Як зазначила керівник відділу, пріоритетними напрямками щодо оздоровлення дітей під час літньої кампанії були безпека перебування дітей у таборах,організація якісного харчування, стовідсоткове забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих під час проведення АТО/ООС.

Тетяна Супрунюк повідомила, що на організацію оздоровлення та відпочинку дітей із міського бюджету використано 2059,8 тис  грн, на підготовку до оздоровчої кампанії – 1370,9 тис грн, залучено додаткових коштів  у сумі 362,2 тис  грн.

Упродовж 14 днів працювало 9 таборів з денним перебуванням, у яких було організовано дозвілля для 1762 дітей. У позаміському дитячому закладі «Прикордонник» оздоровленням та відпочинком охоплено 795 дітей. Функціонувало 9 мовних таборів, в яких удосконалили свої знання з англійської та німецької мов 157 дітей.

За путівками управління охорони здоров’я у санаторіях області оздоровилося 96 дітей. Протягом 10 місяців 2019 року до ДПУ «МДЦ «Артек» направлено на оздоровлення  21 дитину, а до До УДЦ «Молода гвардія» - 17 дітей. До участі в оздоровчій кампанії долучилися релігійні громади.

Загалом оздоровленням та відпочинком охоплено  3149 дітей, що становить 51,5 % від загальної чисельності дітей шкільного віку.

Тетяна Супрунюк акцентувала увагу на виконаних заходах щодо зміцнення матеріально-технічної бази дитячих оздоровчих закладів. Зокрема, вона зазначила, що у ПДЗОВ «Прикордонник» замінено вікна та двері у другому будиночку, закуплено столи для їдальні, постільну білизну, ковдри, електросушки для санітарно-гігієнічного вузла, посуд для вихованців, сантехніку, спортивний інвентар. Проведено реконструкцію їдальні з надбудовою мансардового поверху та облаштовано підсобні приміщення й кімнати для обслуговуючого персоналу, що дало можливість під час кожної зміни оздоровити більшу кількість дітей .

Міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, який опікає галузь, задоволені результатами оздоровчої кампанії.

-Приємно, що ми не економимо на дітях, а кошти, які міська рада виділяє на оздоровлення відпочинок, йдуть на користь справи, - підкреслив Віктор Сапожніков. - Діти хочуть відпочивати, весело проводити своє дозвілля. Якщо дитина добре відпочиває, то вона добре вчиться.

Керівник міста запевнив, що й надалі матеріальна база відпочинкових та оздоровчих закладів покращуватиметься. Він висловив вдячність керівникам усіх служб, котрі причетні до організації оздоровлення дітей.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814