Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков привітав поляків з національним святом

Віктор Сапожніков привітав поляків з національним святом

Створено: Середа, 13 листопада 2019, 11:38

imagesпольща

Дванадцятого листопада 2019 року у Волинському театрі ляльок відбулись урочистості з нагоди 101-ої річниці Незалежності Республіки Польща. Національне свято Польщі відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії у 1918 році.

20191113112339

З нагоди свята привітати Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку Вєслава Мазура прийшло чимало гостей. Серед них міський голова Віктор Сапожніков.

- Від імені виконавчого комітету міської ради та громади Нововолинська щиро вітаємо Вас і народ Республіки Польща з великим національним святом. Разом із Вами розділяємо велич цієї знакової дати, радіємо успіхам. Нині Польща є яскравим прикладом єдності народу, відданості духовним і національним цінностям. Партнерські стосунки між Україною і Польщею на державному рівні сприяють розвитку відносин між нашими містами, - зазначив у вітальній адресі Генеральному Консулу Республіки Польща у Луцьку Вєславу Мазуру Віктор Сапожніков.

Нагадаємо, вже чимало літ Нововолинськ підтримує дружні стосунки з містами-партнерами Польщі: Білгораєм, Ярачево, Отвоцьким та Грубешівським повітами. З нагоди національного свята Польщі міський голова направив вітання містам-побратимам, висловивши впевненість, що напрацювання у різних галузях життєдіяльності будуть цікавими для втілення нових спільних проєктів економічного та гуманітарного напрямку.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв’язків з громадськістю.

Фото із сайту Волинської ОДА.

logo AUC

20190905133929-9814