Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську готуються до командно-штабних навчань з цивільного захисту

У Нововолинську готуються до командно-штабних навчань з цивільного захисту

Створено: Вівторок, 12 листопада 2019, 16:49

жз

З 19 по 21 листопада 2019 року проходитимуть командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області з визначення стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період. Основною метою зазначених навчань є вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі координаційних органів, органів управління, органів забезпечення управління та керівного складу сил цивільного захисту з питань організації виконання завдань, передбачених плануючими документами територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час командно-штабних навчань у Нововолинську буде відпрацьовано кілька умовних надзвичайних ситуацій.

Алгоритм дій керівників відповідних служб, задіяних в цих навчаннях , обговорили сьогодні на робочій нараді, яку провів радник міського голови Володимир Рожелюк.

На основних завданнях зосередив увагу начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дмитро Трофимчук, який, зокрема, повідомив, що у даних навчаннях будуть задіяні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційна комісія, буде сформований штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Передбачено практичне відпрацювання питань щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних із погіршенням метеорологічних умов на території Нововолинська.

На нараді обговорили дії та практичні заходи щодо ліквідації моделюючої аварії на ТзОВ «Птахокомплекс Губин» з виливом небезпечної хімічної речовини (аміаку).

Також сьогодні під керівництвом першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського  відбулося засідання евакуаційної комісії. Андрій Миронович наголосив на чіткій взаємодії членів цієї комісії з іншими підрозділами та службами з метою виконання поставлених завдань за сценарієм навчань.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814