На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Троє нововолинських дітей чекають свою родину

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Троє нововолинських дітей чекають свою родину

Створено: П'ятниця, 18 жовтня 2019, 14:57
Перегляди: 372
Поділитися

imagesусиновлення

Облік дітей, які можуть бути усиновлені, у нашому місті здійснює служба у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Порядок та процедура усиновлення регулюється Порядком провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 905 від 08.10.2008.

На сьогоднішній день на обліку служби перебуває 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що мають правові підстави для усиновлення. Відносно трьох із них на даний час органом опіки та піклування затверджено висновок про можливість усиновлення громадянами України. Остаточне рішення буде прийняте у суді за місцем проживання потенційних усиновлювачів. Шестеро дітей виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Троє - не охоплені сімейними формами виховання, перебувають на повному державному утриманні у школах-інтернатах, дитячих будинках чи інших навчальних закладах. Знайомтесь:

Марійка (3 місяці) – дівчинка з особливим потребами, ще зовсім маленька. Їй необхідна турбота і любов, постійна увага з боку дорослих. Посміхається, привітно йде на руки, реагує на ласку і увагу до неї. Малечі дуже потрібні люблячі і турботливі мама і тато, які радітимуть розвитку і успіхам своєї донечки.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ліза (16 років) – весела, товариська, має авторитет серед друзів, комунікабельна. На даний час навчається для здобуття майбутньої професії.

Лесик Є.лице

Віка (17 років) – чорнява, невисокого зросту дівчина з особливими потребами. Завжди весела та усміхнена. Інколи емоційна та запальна. Чесна, справедлива, товариська, чуйна та ввічлива.

Гаврюшенко Вікторія лице

            Адже кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні. В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. І саме Ваша сім’я може стати для такої дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне... А Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись в службу у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: пр-т Дружби, 27 у м. Нововолинську, IV поверх, каб. 408, 417, тел. (03344) 3-30-02.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet