На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Вшанували подвиг полеглих захисників України

Вшанували подвиг полеглих захисників України

Створено: Понеділок, 14 жовтня 2019, 19:44

Изображение 030

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці вже вп’яте на державному рівні ми відзначаємо День захисника України. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої історії – 77-а річниця від дня заснування Української Повстанської Армії.

Сьогодні біля меморіальної стели, встановленої на честь загиблих учасників Революції Гідності та АТО/ООС, вшанували полеглих захисників України. На захід прийшли представники міської ради, виконавчого комітету, установ та організацій міста, військовослужбовці, родини полеглих воїнів, громадські діячі та духовенство.

-У пошані схиляю голову перед твердою волею та мужністю наших захисників. Сьогодні вранці ми молилися за наших героїв, аби зберегти Україну єдиною і незалежною. Вірю, наші щирі прохання у день великого християнського свята почує Всевишній і ця молитва стане міцним щитом захисту для кожного українця, – наголосила керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, звертаючись до присутніх.

Світлу пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання .

Изображение 011

-Їхній подвиг ніколи не піде у забуття, а навіки залишиться у наших серцях, - підкреслила керуюча справами.

Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято - Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес разом зі священниками відслужив панахиду за загиблими земляками.

Изображение 020

До портретів Героїв присутні поклали квіти.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC