На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА З турботою про людей похилого віку

president1    kabmin1    verhovna-rada1

З турботою про людей похилого віку

Створено: Вівторок, 01 жовтня 2019, 15:42
Перегляди: 1272
Поділитися

DSC03348

Другий місяць осені починається із особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів - основне завдання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Вона необхідна кожної хвилини не як визначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Важливу роль у житті громадян похилого віку міста Нововолинська та смт Благодатне відіграє територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Працівники терцентру роблять усе, щоб наші пенсіонери, ветерани війни, праці відчували постійну підтримку, повагу і турботу, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

До складу територіального центру соціального обслуговування (НСП) входять такі відділення:
- відділення соціальної допомоги вдома;
- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
- відділення стаціонарного догляду для постійного проживання.

Більше 1200 осіб обслужили працівники терцентру за цей рік.

Сьогодні з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання відбувся святковий концерт за участю гурту «Ветеран» та аматорського колективу будинку культури смт Благодатне. Також організували святковий обід.

Працівники відділення соціальної допомоги вдома за місцем проживання підопічних упорядкували їхню прибудинкову територію та закупили продукти харчування.

Згідно з укладеною угодою про співпрацю між територіальним центром та осередком Суспільної служби України підопічним терцентру протягом року надаються безкоштовні обіди.

До Міжнародного дня людей похилого віку підопічні територіального центру отримали гуманітарну допомогу : одяг та взуття, текстиль та продуктові набори.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання громадянам поважного віку. Пам’ятаймо і надалі про свій невідкладний борг перед ними. Працівники територіального центру робитимуть все, щоб ветерани щоденно відчували повагу і турботу та мали гідний рівень життя.

Директор терцентру Валентина Журавська.

 

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet