Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську готуються до проведення книжкової толоки

У Нововолинську готуються до проведення книжкової толоки

Створено: Середа, 04 вересня 2019, 12:44

толока copy

Найближчої неділі, 8 вересня, вперше у нашому місті відбудеться найбільша літературна подія – книжкова толока «Нововолинськ читає». Ініціатором її проведення стали працівники Нововолинської централізованої бібліотечної системи за підтримки міської ради.

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков провів нараду, під час якої обговорили план проведення заходу, його основні організаційні моменти.

-Часто у бібліотеці проходять зустрічі з відомими письменниками України, які зацікавленні спілкуванням з читацькою аудиторією. Також, враховуючи інтерес дорослих користувачів книгозбірні та активність дітей до читання книг, виникла ідея реалізувати такий масштабний проект у нашому місті, - повідомила директорка Нововолинської ЦБС Світлана Кухарук.

Книжкова толока проходитиме на Майдані Незалежності. О 13.00 годині відбудеться урочисте відкриття заходу.

Під час наради стало відомо, що до Нововолинська цього дня завітає майже 80 письменників, літературознавців, громадських діячів та народних майстрів з Києва, Черкас, Уманя, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Львова та з інших міст України. За словами Світлани Кухарук, до участі в заході зголосилися представники мистецької еліти  із 25 міст.

Гостями книжкової толоки будуть письменники, автори, літератори – Мирослав Дочинець, Володимир Шовкошитний, Надія Гуменюк та Володимир Лис, Марія Ткачівська, Марина Павленко,Василь Габор, Влад Якушев, Любов Хомчак та інші.

Як зазначила директорка ЦБС, у програмі масштабної культурної події – творчі зустрічі, читання, автограф-сесії з письменниками, майстер-класи, ярмарок-продаж книжок. Працюватиме 6 локацій. Головна сцена розміститься на Майдані Незалежності. На бульварі Шевченка у районі ЗОШ №4 працюватиме містечко майстрів і дитяча сцена. У центральній міській бібліотеці заплановано три зустрічі з письменниками, а у малому залі Палацу культури – чотири. Зокрема, там відбудеться дискусія «Мовно-культурний форпост в Україні», яку проведе відомий журналіст Віталій Свириденко. А  редактор відділу економіки газети «Волинь», депутат обласної ради Алла Лісова пропонує прийти на неймовірно цікаву зустріч з непересічною особистістю - українським письменником, літературознавцем, упорядником серії «Приватна колекція»  - Василем Габором.

Організатори сподіваються, що книжкова толока пройде  на високому рівні і запрошують любителів книги активно долучитися до цієї мистецької акції.

Відділ з питань  внутрішньої політики, взаємодії  із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814