Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відбудеться книжкова толока

У Нововолинську відбудеться книжкова толока

Створено: П'ятниця, 30 серпня 2019, 09:59

толока

Восьмого вересня 2019 року вперше у Нововолинську відбудеться книжкова толока. Метою заходу є популяризація книги та розвиток культури читання серед населення.

У програмі масштабної культурної події – творчі зустрічі, читання, автограф-сесії з письменниками, майстер-класи, ярмарок-продаж книжок.

У толоці візьмуть участь письменники, видавці, громадські діячі та народні майстри з Києва, Черкас, Уманя, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Львова та з інших міст України. За словами директорки Нововолинської централізованої бібліотечної системи Світлани Кухарук, до участі в заході зголосилися представники мистецької еліти вже із 22 міст.

Гостями книжкової толоки стануть письменники, автори, літератори – Мирослав Дочинець, Володимир Шовкошитний, Надія Гуменюк та Володимир Лис, Марія Ткачівська, Марина Павленко,Василь Габор, Влад Якушев, Любов Хомчак та інші.

Організаторами мистецького заходу є Нововолинська міська рада та Нововолинська централізована бібліотечна система.

Відділ з питань  внутрішньої політики, взаємодії  із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

logo AUC