Про місто НОВИНИ МІСТА Пам'ять загиблих захисників Батьківщини вшанували у Нововолинську

Пам'ять загиблих захисників Батьківщини вшанували у Нововолинську

Створено: Четвер, 29 серпня 2019, 13:05

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до Указу Президента, ми вперше офіційно відзначаємо День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата вибрана не випадково, оскільки, саме того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Серед них і наші земляки.

Ця величезна втрата – наш спільний біль, про який неможливо забути.

Пам'ять загиблих захисників Батьківщини вшанували і в Нововолинську.

Біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!» зібралися депутати обласної та міської рад, представники підприємств, установ, організацій, військовослужбовці, родичі загиблих воїнів.

- Сьогоднішній день – це пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу волю і нашу незалежність. П’ять років тому сталася страшна трагедія. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом. Тоді загинуло чимало наших військовослужбовців. Не оминула ця трагедія і Волинь: в операції брала участь 51-а механізована бригада, в якій служили волиняни, а також багато краян перебувало у складі добровольчих батальйонів, -наголосив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський під час мітингу пам’яті.

IMG 2098

Він висловив вдячність батькам загиблих військовослужбовців, які виховали справжніх патріотів.

Андрій Сторонський вручив книгу «Волинський небесний батальйон» Тамілі Пушкарук та Оксані Кантор, чиї чоловіки полягли у зоні АТО.

Такі книги, у яких зібрані історії загиблих Героїв, подарували на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України ще дев’ятьом матерям, котрі втратили на війні своїх дітей.

- Пам’ятатимемо Героїв, які ціною свого життя відстоювали мир на нашій землі, їх подвиг житиме в наших серцях, - зазначив Андрій Сторонський. - Сподіваюся, що війна скоро закінчиться і мирне небо буде над Україною.

Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського собору митрофорний протоієрей Степан Фульмес відслужив панахиду за загиблими військовослужбовцями.

До портретів полеглих  у зоні АТО/ООС земляків та до фотостели Небесної Сотні поклали квіти.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814