На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: «Місто до свят було підготовлене, причепурене, і настрій в людей був гарний»

Віктор Сапожніков: «Місто до свят було підготовлене, причепурене, і настрій в людей був гарний»

Створено: Вівторок, 27 серпня 2019, 16:45
Перегляди: 208
Поділитися

IMG 2065

Святкування головних національних свят - Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, а також 69-річчя з часу заснування міста та професійного свята гірників, на думку міського голови Віктора Сапожнікова, пройшло на достатньо високому рівні.

$1 - Таке враження висловили представники шести закордонних делегацій та інші гості із сусідніх міст та районів Волині, які завітали до Нововолинська у ці дні. А головне – масовість людей. Я бачив їхні посмішки, настрій. Програма була досить насиченою, - наголосив Віктор Сапожніков. - Дещо були побоювання, що у теплі сонячні дні, коли проходили святкові заходи, багато людей виїде за межі міста на відпочинок. Разом з тим нововолинців та гостей було чимало. За моїми приблизними підрахунками майже 10 тисяч населення взяло участь у заходах, до 6-ти тисяч було на міському стадіоні під час вечірнього концерту. Я подякував артистам, які подарували нововолинцям позитивні емоції та гарний настрій .

У Нововолинську, в День Незалежності України, традиційно пройшла патріотична акція «Я по світу іду в вишиванці». Міський Майдан вкотре заполонило різнобарв’я вишиваного вбрання.

- Зважаючи на спеку, ми поставили накриття, аби створити тінь для людей. Подбаємо на наступний рік щось подібне зробити і на літній естраді , - каже міський голова.

 За словами керівника міста, було чимало роботи і в комунальників.

- Приємно, що Нововолинськ був підготовлений, причепурений, і настрій в людей був гарний, - сказав Віктор Сапожніков.

На жаль, по завершенню свят стався й прикрий випадок. Тільки днями відкрили два тенісні корти, а хтось уночі підпалив там вітрозахисний фон, який знаходиться в одній з його частин.

Віктор Сапожніков нагадав, що наступного року Нововолинськ відзначатиме свій 70-літній ювілей.

-Разом зробимо це свято для нас, підсумуємо зроблене і визначимо основні напрямки для подальшого розвитку нашого міста. А ще на честь славного ювілею, варто буде зробити і феєрверк, бо люди цього хочуть, - зазначив він.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв»язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1