Про місто НОВИНИ МІСТА Проєкти рішень сесії депутати опрацьовують в комісіях

Проєкти рішень сесії депутати опрацьовують в комісіях

Створено: Четвер, 15 серпня 2019, 12:50

22 серпня 2019 року відбудеться тридцять перша сесія міської ради. Проєкти рішень, які внесені до її порядку денного, депутати обговорюють у комісіях. У засіданнях бере участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Низку питань вже опрацювали чотири депутатські комісії. Одне з них, яке розглянули обранці громади у всіх комісіях, стосувалося виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до нього на поточний рік.

За інформацією начальника фінансового управління Галини Бурочук, обсяг міського бюджету за І півріччя склав 259004,8 тис. гривень (по загальному фонду – 240299,0 тис. гривень, по спеціальному фонду – 18705,8 тис. гривень), що на 45790,7 тис. гривень менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Виконання міського бюджету забезпечено на 103,9 відсотка.

Щодо змін до кошторису міста на 2019 рік, то в цілому видаткова частина міського бюджету зменшується на 30 099,9 тис. гривень, в тому числі загального фонду - на 38 681,7 тис. гривень, а спеціального фонду бюджету розвитку збільшуєтьсяна 8 581,8 тис. гривень.

Постійна комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яку очолює Богдан Бадзюнь, ухвалила зміни до міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки». Проєктом рішення запропоновано на 120 тисяч гривень збільшити асигнування на функціонування ГО ФК «Шахтар» у цьому році. Загалом цією програмою на виконання заходів було передбачено 375 тисяч гривень.

На засіданні постійної комісії з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій та інноваційних технологій, яку очолює Сергій Трофимчук, розглянули питання про перепрофілювання та зміну назви Нововолинської гімназії та НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1-колегіум Нововолинської міської ради Волинської області».Таке рішення обумовлено тим, що згідно зі змінами законодавства, повну загальну середню освіту надають такі заклади як ліцеї, а гімназія чи колегіум можуть забезпечити лише базову середню освіту, тобто 9 класів.

-Щодо інших навчальних закладів ситуація схожа: якщо упродовж 5-ти років (час, який передбачений законом на зміни) законодавство не зазнає ще нових змін, ліцеями назвуться усі нинішні школи міста, - повідомила заступник начальника управління освіти Наталія Тарасенко.

Педколектив гімназії висловив бажання перейменувати заклад у «Нововолинський ліцей №8». Так вони просять повернути колишню назву своєї школи. Відповідно, зважаючи на те, що колегіум є і був Нововолинською спеціалізованою школою-колегіумом, педколектив попросив перейменувати заклад у «Нововолинський ліцей №1».

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC