Про місто НОВИНИ МІСТА Керівника Нововолинського осередку Суспільної служби України Марію Карпінську привітали з ювілеєм

Створено: Середа, 14 серпня 2019, 15:43

Сьогодні, 14 серпня 2019 року, свій 80-літній ювілей відзначає голова Нововолинського осередку Суспільної служби України Марія Карпінська. Уже більше 20 років вона очолює цю громадську організацію, на рахунку якої – чимало добрих справ. П’ять днів на тиждень малозабезпечені люди похилого віку та діти із неблагополучних сімей отримують тут благодійні безкоштовні обіди.

З нагоди Дня народження ювілярку привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він подякував Марії Олексіївні за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток громадської організації.

-Бажаю ще багато років міцного здоров’я, невтомності та успіхів у всіх добрих справах. Нехай життя дарує Вам тільки безхмарні дні, здійснення всіх мрій і сподівань, миру, злагоди й добра, - сказав ювілярці Андрій Миронович та вручив їй подяку міського голови, квіти і подарунок.

За плідну благодійну працю Марія Карпінська нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня та грамотою Світової ради Суспільної служби.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

logo AUC