Про місто НОВИНИ МІСТА Оголошено конкурсний відбір суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Нововолинську

Створено: Вівторок, 13 серпня 2019, 17:02

imagesкро

Відповідно до рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.06.2019 №184 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору з визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Нововолинську» виконавчий комітет Нововолинської міської ради, як Організатор конкурсного відбору, оголошує конкурсний відбір суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Нововолинську.

Об’єктом конкурсу є комплекс заходів для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї терміном на 5 (п`ять) років, що дозволить Організатору пасажирських перевезень забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування.

Умови та перелік документів конкурсного відбору передбачені рішенням виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.06.2019 №184 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору з визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Нововолинську».

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у закритому конверті, з описом вкладання кореспонденції, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження Організатора конкурсного відбору та Учасника конкурсного відбору, повна назва об’єкта конкурсу, на який подається пропозиція.

Прийом документів проводиться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27.

Термін подання документів до 4 вересня 2019 року включно.

Конкурсний відбір відбудеться 05 вересня 2019 рокуо 10 год. 00 хв. за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, каб. 304.

Телефон (03344) 32650, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для довідок з питань конкурсного відбору (режим роботи – 8:00 год. – 17:15 год. по понеділках – четвергах, 8:00 год. – 16:00 год. – по п'ятницях).

logo AUC