Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді привітали будівельників

У міській раді привітали будівельників

Створено: П'ятниця, 09 серпня 2019, 16:29

У неділю, 11 серпня, будівельники відзначатимуть своє професійне свято. Людей, які присвятили себе цій справі, називають творцями. Адже вони зводять нові будівлі, завдяки їм отримують нове життя архітектурні споруди, стають кращими і ошатнішими вулиці і площі населених пунктів.
Напередодні свята нововолинських будівельників привітав міський голова Віктор Сапожніков, який, до речі, за першою професією є інженером -будівельником.

- Професія будівельника - досить важлива і потрібна, інколи й невдячна. Завдяки будівельникам з’являються нові підприємства, школи й садочки, лікарні й житло, відроджуються пам’ятки, ремонтуються дороги. Практично усі проекти, що покликані розвивати економіку краю, розпочинаються саме із будівельних робіт. Ви робите потрібну для всіх нас роботу, - підкреслив Віктор Сапожніков.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі міста та з нагоди професійного свята Віктор Сапожніков вручив почесні грамоти виконавчого комітету міської ради ЯЦКУ Володимиру Анатолійовичу, машиністу бульдозера 6 розряду ТзОВ «Західбудпром» та ПОДЗІЗЕЮ Василю Андріяновичу, начальнику управління будівництва та інвестицій «Будінвест».

Також він оголосив подяки ІВАНОВУ Володимиру Миколайовичу, інженеру будівельнику ТОВ «Дад-Буд»; ГАВРИШКІВ Тетяні Маріанівні, начальнику виробничого відділу ПП «Нова Аркада»; РИЖКОВУ Віталію Петровичу, машиністу бітумної установки ТзОВ «Полімер»; ЯЦИКУ Леоніду Петровичу, слюсаря ПП «МП Сантехмонтаж»;МЕРІНУ Олександру Прокоповичу, машиністу автогрейдера ПП «МП Сантехмонтаж».

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC