Про місто НОВИНИ МІСТА Запрошуємо до обговорення

Запрошуємо до обговорення

Створено: Понеділок, 22 липня 2019, 17:20

ероджє

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території «Будівництво та обслуговування автосервісного пункту з шиномонтажем та автомийкою самообслуговування на вул. Дорошенка, біля перехрестя автодороги Ковель – Жовква з вул. І. Сірка, в м. Нововолинську, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки)».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект», м. Луцьк

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 22 листопада 2018 року                № 27/25 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництво та обслуговування автосервісного пункту з шиномонтажем та автомийкою самообслуговування на вул. Дорошенка, біля перехрестя автодороги Ковель – Жовква з                        вул. І. Сірка, на земельній ділянці площею 0,366 га, площа забудови – 258 кв.м, площа замощення – 1971 кв.м, площа озеленення – 1431 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних ліній.

Текстові матеріали:    Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням: прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису;  від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування, з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

logo AUC

20190905133929-9814