Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова підписав контракти з директорами шкіл

Міський голова підписав контракти з директорами шкіл

Створено: Четвер, 27 червня 2019, 13:07

Сьогодні міський голова  Віктор Сапожніков підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведення тепер таких «педагогічних змагань» є нормою Закону «Про освіту». Нагадаємо, конкурсний відбір проходив у травні цього року в два етапи. Перший – письмовий, під час якого перевірялися знання кандидатом законів та нормативно-правових актів, якими він має керуватися у своїй подальшій роботі, а другий – презентація перспективного плану розвитку навчального закладу на найближчі шість років.

Конкурсна комісія, у складі якої працювали фахівці міськради та управління освіти, місцеві депутати, представники батьківської громадськості та педагогічних колективів шкіл міста, ухвалила рішення про переможців.

Відповідно у Нововолинську директором гімназії призначено Людмилу Шиян, НВК «Спеціалізована школа №1-колегіум» – Сергія Мороза, школу №2 знову очолює Алла Кобиш, школу №3 – Юрій Мороз,  колектив школи № 7 продовжує працювати із Сергієм Трофимчуком, а школи №8 – із Владиславом Буткевичем. Школа №6 отримала нового керівника. Ним став Роман Івановський.

Віктор Сапожніков привітав директорів навчальних закладів і висловив сподівання, що нововолинська освіта й надалі буде на високому рівні.

-     Ви – фахівці своєї справи, - звернувся міський голова до директорів.-Керівник має бути не тільки лідером, а й творчою людиною, і господарником, організовувати навчально-виховний процес, вести за собою колектив і наставляти його на добрі справи.

З директорами шкіл укладено контракти на 6 років, а з новачком Романом Івановським – на 2 роки.

Віктор Сапожніков побажав керівникам освітніх закладів міста успіхів, реалізації планів та високих результатів у роботі.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814