Про місто НОВИНИ МІСТА Проект будівництва очисних споруд презентували у міській раді

Проект будівництва очисних споруд презентували у міській раді

Створено: Середа, 19 червня 2019, 16:15

Сьогодні у приміщенні Нововолинської міської ради презентували проект будівництва очисних споруд ТзОВ «Птахокомплекс» Губин», яке входить до Агропромислової групи «Пан Курчак». У заході взяли участь керівники цього підприємства, представники кампанії, яка встановлюватиме очисні споруди, та міської влади, члени  депутатської комісії з питань екології, фахівці Держпродспоживслужби й мешканці міста.

Нагадаємо, тривалий час були нарікання нововолинців щодо нестерпного запаху, який пов"язувавали із діяльностю ТзОВ “Птахокомплекс Губин” та спостерігалися факти порушення норм екологічного законодавства. Тож сьогоднішній захід організували, аби зменшити градус звичайної напруги та поінформувати громадськість міста щодо плану подальших дій підприємства стосовно усунення недоліків.

-Це серйозний проект будівництва локальних очисних споруд, що дасть змогу не скидати недостатньо очищені стічні води на очисні споруди Нововолинська. Можливо, через деякий період ми зможемо використати досвід і для будівництва очисних споруд самого міста, - зазначив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

За словами виконувача обов’язки директора ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» Володимира Львова, вони шукали шляхи розв’язання ситуації, зокрема, їздили підприємствами, вивчали досвід, аби комплексно вирішити проблему. І у результаті визначилися з кампанією, яка встановлятиме очисні споруди на підприємстві. 5 квітня цього року з нею підписали контракт.

- Ми вирішили вкласти серйозну інвестицію на реалізацію проекту, сума якого становить близько 500 тисяч євро, - повідомив Володимир Львов.

Власник фірми, яка встановлюватиме очисні споруди, розповів про практичне втілення проекту.

Спікери відповіли на запитання присутніх, які цікавилися тим, як реагуватиме очисна система у випадку виникнення аварійної ситуації, як працюватиме система вентиляції та чи не буде неприємного запаху.

Керівництво підприємства сподівається, що до серпня завезуть обладнання і розпочнуть встановлення очисної станції .Коли роботи будуть виконані, можна буде подивитися, як це працюватиме в реальних умовах.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.