На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У міському музеї відкрили виставку картин Алли Навроцької «Новели. Точка перетину в центрі душі»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міському музеї відкрили виставку картин Алли Навроцької «Новели. Точка перетину в центрі душі»

Створено: Вівторок, 28 травня 2019, 11:32
Перегляди: 257
Поділитися

IMG 9601

Персональну виставку нововолинської художниці Алли Навроцької презентували 27 травня у міському історичному музеї. Це її третя виставка у нашому місті. 28 творчих доробків увійшли до колекції майстрині.

На урочисту подію завітали представники міської влади, викладачі й вихованці дитячої школи мистецтв, колеги по пензлю із Нововолинська та Володимир-Волинського.

IMG 9632

Алла Навроцька кожну свою роботу називає новелою. Цим хотіла підкореслити, що дорослі, як і діти, вміють фантазувати і мають свій незамкнений внутрішній світ.

IMG 9615

-Роботи Алли Навроцької неймовірні, досить оригінальні .У них відчутній високий професіоналізм. Про це свідчить кількість глядачів, які відвідують виставки мисткині, - відзначила керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

IMG 9652

Вона подякувала художниці за мистецький внесок у розвиток міста, за талант і творчість, які вона передає вихованцям дитячої школи мистецтв, де чимало років працює викладачем.

На урочистому відкритті багато теплих слів говорили про художницю її перший учитель Анатолій Жуков, представники ТОВ «Роса», колеги по роботі.

-Влучно.Яскраво. Лаконічно, - так охарактеризував роботи Алли Навроцької директор дитячої школи мистецтв Юрій Савраюк.- Нинішня виставка є приємною несподіванкою, яка викликає захоплення самобутнім та непересічним талантом художниці, її заглибленим і філософським сприйняття світу.

IMG 9663

-У цих роботах є душа, бо вона створює їх серцем, - ділиться своїми враженнями колега, близька подруга Алли Навроцької Олена Киця.

Директор міського історичного музею, ведуча заходу Ірина Костюк зазначила, що не тільки картини відкривають багату творчу душу художниці, а й її театральні ролі у народному аматорському театрі «Авантюра».

Директор міського палацу культури, режисер «Авантюри» Марія Олійчук переконана, що три головні ролі Алли Навроцької у театрі - це хороший старт у акторській діяльності.

IMG 9682

Творчу атмосферу урочистого дійства доповнювали мелодійні звуки скрипки.

Нових яскравих ідей і творчих знахідок бажали Аллі Навроцькій шанувальники її творчості.

-Це свято для нашого міста побувати на такій виставці, торкнутися краси і світла, які випромінюють полотна Алли Навроцької, - наголосила координатор дитячих та молодіжних програм ВОБФ «Карітас Волинь» Вікторія Скриннікова.

Тож і ми запрошуємо відвідати унікальну виставку, яка діятиме у міському музеї до кінця серпня. Аллі Навроцькій зичимо натхнення і нових творчих досягнень.
.
Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet