На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: "Бюджет перевиконали. На досягнутому не зупиняємося"

Віктор Сапожніков: "Бюджет перевиконали. На досягнутому не зупиняємося"

Створено: Четвер, 23 травня 2019, 16:17
Перегляди: 282
Поділитися

IMG 9529

На тридцятій сесії Нововолинської міської ради депутати прийняли рішення із 44 питань, які попередньо детально обговорили у постійних комісіях та на Дні Депутата.

На початку пленарного засідання міський голова Віктор Сапожніков привітав депутатів Романа Чорного та Миколу Карпача, котрі днями відсвяткували свій день народження.

 

 

IMG 9526

IMG 9556

Потому приступили до розгляду питань порядку денного. Першими були бюджетні. Начальник фінансового управління Галина Бурочук доповіла, що виконання міського бюджету за перший квартал забезпечено на 100,8 відсотка. Перевиконання за цей період становить майже 329 тисяч гривень. Галина Бурочук підкреслила, що упродовж трьох місяців вчасно проводилося фінансування бюджетної сфери та галузевих програм.

Підсумовуючи це питання, міський голова Віктор Сапожніков наголосив на необхідності пошуку додаткових резервів для наповнення міської казни. Для прикладу, минулоріч для Нововолинська на ремонт доріг з державного бюджету було скеровано 7 мільйонів гривень, а цього року лише один мільйон 340 тисяч гривень. Тому, як зазначив керівник міста, усім службам треба старатися, щоб на кінець року показник перевиконання міського бюджету був значно вищим.

IMG 9546

Власні надходження та субвенційні асигнування з державного та обласного бюджетів дають змогу внести зміни до міського бюджету.

Так, виділено майже 992 тисячі гривень державних коштів на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для початкових класів. З обласного бюджету додатково скеровано 50 тисяч гривень на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Як повідомила Галина Бурочук, рішенням обласної ради від 16 травня цього року додатково Нововолинську виділено 2 мільйони 415 тисяч гривень. З них на забезпечення житлом дітей-сиріт спрямовано 25 тисяч гривень, на капітальний ремонт фасаду ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 300 тисяч гривень, на ремонт дороги (500 м від вулиці Зелена до кладовища) селища Благодатне – 100 тисяч гривень. 650 тисяч гривень передбачено на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів.

IMG 9542

У цілому видаткова частина міського бюджету збільшується на 8 мільйонів 835 тисяч гривень. В основному, це за рахунок власних надходжень – 3 мільйони 310 тисяч гривень та субвенцій, які надійшли з державного та обласного бюджетів – 3 мільйони 705 тисяч гривень. Також на мільйон 820 тисяч гривень збільшився бюджет розвитку. 
Депутати затвердили запропоновані зміни.

Обранці громади затвердили Програму розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я міста Нововолинська на 2019-2021 роки, якою визначено основні завдання, вирішення яких сприятимуть наданню кваліфікованої первинної, вторинної (спеціалізованої) та стоматологічної медичної допомоги населенню.

IMG 9558

Також надали згоду на передачу в оренду об’єктів комунального майна, затвердили перелік об’єктів комунальної власності до комунальної власності міста Нововолинська, що підлягають приватизації у 2019 році.

Виробничому управлінню комунального господарства депутати дали дозвіл на отримання кредитного ліміту у сумі 1 мільйон гривень на поточний рахунок.

Міська рада затвердила Статут комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» у новій редакції, а також Положення про відзначення Орденом матері бійця АТО.У цьому Положенні прописані порядок представлення до нагородження Орденом та порядок його вручення. Відзнакою нагороджуються матері захисників України, котрі загинули у зоні проведення АТО, за виховання гідних громадян, захисників рідної країни, за їхню любов та самовіддане милосердя.

Депутати затвердили зміни до низки галузевих програм.Задовольнили клопотання окремих фізичних та юридичних осіб.

 

 

 

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

 

 

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1