На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА На громадських слуханнях обговорили питання щодо обмеження режиму роботи закладів з гральними автоматами

president1    kabmin1    verhovna-rada1

На громадських слуханнях обговорили питання щодо обмеження режиму роботи закладів з гральними автоматами

Створено: Понеділок, 20 травня 2019, 12:00
Перегляди: 163
Поділитися

IMG 9064

На громадських слухання, що відбулися у приміщенні міської ради минулого тижня, вирішили обмежити режим роботи закладів з гральними автоматами   із 8.00 до 22.00 год.

В обговоренні цього питання взяли участь депутати міської ради, представники громадськості міста.

Головуючий на заході заступник міського голови Олександр Громик повідомив, що слухання  ініційовані місцевими депутатами, які у своєму колективному зверненні запропонували обмежити графік роботи закладів з гральними автоматами, які ховаються під вивісками різних лотерей.

IMG 9061

Під час дискусії депутати висловили занепокоєння, що у таких закладах нерідко збираються неблагонадійні особи. Також стурбовані тим, що ці заклади знаходяться неподалік шкіл. Тож прозвучала думка, аби перенести їх подалі від дитячих закладів. Наголошувалося й на тому, що заклади такого типу треба взяти на контроль, встановивши відеокамери або прозові вітрини. Були пропозиції стосовно тривалості їхньої роботи. 

Олександр Громик  пояснив присутнім про можливі  дії органів місцевого самоврядування   відповідно до чинного законодавства.

Представник Нововолинського відділення  поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області Василь Мелацький зазначив, що правоохоронці можуть складати протоколи щодо порушення режиму роботи та громадського порядку закладів.

За результатами громадських слухань прийнято рішення доручити виконавчому комітету Нововолинської міської ради  підготувати проект рішення міської ради про обмеження режиму роботи закладів з гральнимиавтоматами, яке повинно пройти процедуру регуляторного акта.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet