Про місто НОВИНИ МІСТА На громадських слуханнях обговорили питання щодо обмеження режиму роботи закладів з гральними автоматами

Створено: Понеділок, 20 травня 2019, 12:00

На громадських слухання, що відбулися у приміщенні міської ради минулого тижня, вирішили обмежити режим роботи закладів з гральними автоматами   із 8.00 до 22.00 год.

В обговоренні цього питання взяли участь депутати міської ради, представники громадськості міста.

Головуючий на заході заступник міського голови Олександр Громик повідомив, що слухання  ініційовані місцевими депутатами, які у своєму колективному зверненні запропонували обмежити графік роботи закладів з гральними автоматами, які ховаються під вивісками різних лотерей.

Під час дискусії депутати висловили занепокоєння, що у таких закладах нерідко збираються неблагонадійні особи. Також стурбовані тим, що ці заклади знаходяться неподалік шкіл. Тож прозвучала думка, аби перенести їх подалі від дитячих закладів. Наголошувалося й на тому, що заклади такого типу треба взяти на контроль, встановивши відеокамери або прозові вітрини. Були пропозиції стосовно тривалості їхньої роботи.

Олександр Громик  пояснив присутнім про можливі  дії органів місцевого самоврядування   відповідно до чинного законодавства.

Представник Нововолинського відділення  поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області Василь Мелацький зазначив, що правоохоронці можуть складати протоколи щодо порушення режиму роботи та громадського порядку закладів.

За результатами громадських слухань прийнято рішення доручити виконавчому комітету Нововолинської міської ради  підготувати проект рішення міської ради про обмеження режиму роботи закладів з гральнимиавтоматами, яке повинно пройти процедуру регуляторного акта.