Про місто НОВИНИ МІСТА Про працевлаштування та зміни у пенсійному законодавстві говорили у службі зайнятості

Створено: Понеділок, 20 травня 2019, 12:59

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб старше 45 років за участю представників Нововолинсько - Іваничівського управління Пенсійного фонду України Волинської області.

Мета зустрічі - інформування про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню та ознайомлення зі змінами у пенсійному законодавстві.

Фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості інформували присутніх про ситуацію на ринку праці, нові сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі.

Світлана Радиховська, заступник начальника об'єднаного управління, ознайомила зареєстрованих безробітних з основними питаннями щодо реформування пенсійної системи. Особливу увагу приділила питанням послуг веб-порталу Пенсійного фонду, СМС–інформування, електронного кабінету страхувальника, а також можливості дистанційного отримання довідок.

Зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу, в результаті якого присутні отримали обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних                     Оксана Самолюк