Про місто НОВИНИ МІСТА День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: АНОНС заходів

Створено: Понеділок, 06 травня 2019, 18:03

1218047 yak u zhitomiri vidznachat den peremogi nad natsizmom v drugiy svitoviy viyni

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. У пошані схиляємо голови перед мільйонами загиблих українців і низько вклоняємось нашим ветеранам.

З нагоди цих знакових дат у Нововолинську відбудеться ряд заходів.

7 травня група ветеранів здійснить поїздку місцями бойової слави (ветерани відвідають могилу невідомому солдату у с. Космівка, вшанують пам’ять загиблих воїнів-прикордонників у с. Бортнів).

8 травня об 11.00 год. відбудеться покладання квітів до до меморіальної стели загиблих учасників Революції Гідності та АТО та до пам’ятного знака захисникам другого укріпрайону.

Об 11 год. 15 хв. біля пам’ятного знака «Воїну-захиснику-слава!» пройде мітинг- реквієм.

О 12.00 год. в малому залі міського палацу культури відбудеться година пам’яті «Прагнення до свободи - вчора, патріотизм і незламність – сьогодні, гідна Україна-завтра».

У бібліотечних закладах міста влаштовані виставки літератури, проходять зустрічі з ветеранами, години пам’яті, інші тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У міському історичному музеї розгорнута фотодокументальна  виставка "Тим дням немає забуття".

У загальноосвітніх навчальних закладах міста проводяться тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни, зустрічі з ветеранами війни, виховні години з залученням бійців АТО.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та
зв”язків з громадськістю міськвиконкому.

logo AUC