Про місто НОВИНИ МІСТА Андрій Сторонський : «Відпочинок дітей має бути якісним, безпечним і змістовним»

Створено: Понеділок, 06 травня 2019, 15:39

Оздоровлення та відпочинок дітей одне із пріоритетних завдань міської влади. Цьогоріч на оздоровчу кампанію у Нововолинську передбачили 3 мільйони 251 тисячу гривень. З них 100 тисяч гривень - на умовах співфінансування з обласного бюджету на придбання путівок дітям, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки.

Підготовчі заходи до оздоровчої кампанії, безпека відпочинку дітей, якісне харчування – ці питання обговорили сьогодні на засіданні міжвідомчої комісії, яку провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Начальник управління освіти Ольга Лакиш зазначила, що робота до літньої оздоровчої кампанії триває вже з вересня. Влітку заплановано оздоровити 2700 дітей шкільного віку, що становить 44 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Працюватиме 9 таборів з денним перебуванням. Вони зустрінуть дітей 3 червня, а з 5 червня розпочне роботу позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Прикордонник».

Ольга Лакиш повідомила, що вартість путівки для оздоровлення дітей в «Прикордоннику» на 21 день перебування у ньому цьогоріч становитиме 3 тисячі 675 гривень, 14-денний відпочинок коштуватиме 2 тисячі 450 гривень.  За відпочинок у пришкільних таборах треба буде заплатити 322 гривні за 14 днів. За її словами, плата за путівки у Нововолинську наразі – найнижча в області.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк зауважила, що першочергово оздоровлюватимуться діти, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки, зокрема, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, діти з інвалідністю, діти, взяті на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Члени комісії акцентували увагу на необхідних заходах, на які варто звернути увагу під час підготовчої роботи.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства нововолинського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Василь Мельник наголосив, що до відкриття таборів треба зробити трьохкратний аналіз води, провести санітарне навчання та медичний огляд дітей.

Завідувач Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Наталія Мариніна звернула увагу на обов’язкове проведення щеплень дітей згідно з календарем, адже є ризики епідемії деяких інфекційних захворювань. Необхідні щеплення повинні мати й дорослі, які працюватимуть у таборах. До закладів мають потрапити здорові діти.

Під час засідання загострили увагу на організацію якісного та безпечного харчування. Андрій Сторонський запропонував провести День відкритих дверей для батьків у «Прикордоннику», аби вони ознайомилися з умовами перебування дітей у закладі.

-Усім службам, причетним до організації відпочинку та оздоровлення дітей, необхідно віднестися з усією відповідальністю. Головне, щоб відпочинок був якісним, безпечним і змістовним, а діти здоровими і повними сил повернулися додому, - сказав на завершення засідання Андрій Сторонський і висловив впевненість, що Нововолинськ і надалі демонструватиме найкращі показники з оздоровлення у Волинській області.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC