Про місто НОВИНИ МІСТА Очільник юстиції Волині Антон Кустик нагородив юну переможницю з Нововолинська

Очільник юстиції Волині Антон Кустик нагородив юну переможницю з Нововолинська

Створено: Понеділок, 06 травня 2019, 15:21

фото 1
Третього травня, перебуваючи на виїзному прийомі громадян у Нововолинську, керівник обласної юстиції Антон Кустик від імені заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко нагородив переможницю Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді” Наталію Приймак за зайняте І місце у номінації “Малюнок”.

Нагадаємо, конкурс проводився Міністерством юстиції України з метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді. До участі в конкурсі залучалися діти шкільного віку та студенти. Захід був приурочений  20-річчю заснування державної виконавчої служби.

-Дякуємо Наталочці за те, що вона принесла Волині перемогу і щиро бажаємо їй і надалі життєвих перемог. Так тримати! “Здоров’я, віри, впевненості у своїх силах, оптимізму, радості та побільше от таких життєвих перемог”, - побажав юній переможниці Антон Кустик.

Нагадуємо, зараз проходить конкурс малюнків #ЯМАЮПРАВО!, який приурочений  Міжнароднму дня захисту дітей. Наша Волинь є досить активною, тому запрошуємо до участі школярів віком від 6 до 18 років. Прийом конкурсних робіт триватиме до 13 травня 2019 року.

logo AUC