Про місто НОВИНИ МІСТА Юні тхеквондисти отримали нову спортивну форму

Юні тхеквондисти отримали нову спортивну форму

Створено: Четвер, 02 травня 2019, 17:52

Дванадцять комплектів нової спортивної форми отримали сьогодні вихованці спортивного клубу з тхеквондо «Дінаміс». Її вручили юним спортсменам міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський.

Вже п’ять років ця громадська організація, яку очолює Дмитро Романенко, діє у Нововолинську. У спортивному клубі займається 70 тхеквондистів. На рахунку громадської організації є чимало перемог. У 2018 році у відкритому Кубку Рівненської області «Західний п’єдестал» нововолинські тхеквондисти зайняли ІІ місце, на змаганнях «Кубок Карпат» вибороли І місце,«Кубок Любарта-2018» – ІІІ командне місце, «Опен Львів» – ІІ командне місце серед молодших юнаків. Торік вихованці клубу посіли ІІ і ІІІ місця на Чемпіонаті , що проходив у Харкові, а на Чемпіонаті України серед клубів ДЮСШ у Львові юні тхеквондисти вибороли І, ІІ, ІІІ місця. Також вони стали срібними призерами у Кубку України серед ветеранів.

У 2019 році тхеквондисти примножили свої спортивні здобутки. Так, на Чемпіонаті України у Харкові посіли ІІ, ІІІ місця, у Кубку КарпатІ, ІІ, ІІІ місця.

Віктор Борисович з приємністю відзначив, що заняття спортом гартують дух та сприяють здоров’ю й змістовному дозвіллю. Він відзначив, що міська влада приділяє увагу розвитку спортивної галузі в місті та підтримує дітей і молодь, котрі прагнуть займатися спортом. Минулого року за кошти міського бюджету для ГО СК «Дінаміс» було закуплено спортивний інвентар ( маківари, ракетки).

У 2019 році, окрім спортивної форми, придбали ще й тренажер для відпрацювання ударів, який необхідний під час проведення тренувальних занять. На це з міського бюджету виділено 25 тис. грн. Фінансова підтримка надається спортсменам і для участі у змаганнях.

Керівник міста побажав юним вихованцям спортивного клубу, їхньому тренеру нових перемог та звершень.

Дмитро Романенко та вихованці спортивного клубу кажуть, що спортивна форма їм була дуже необхідна, адже свого роду вона є візитівкою Нововолинська, і підтверджує, що усі учасники є єдиною командою.

Тренер подякував Віктору Сапожнікову за підтримку юних спортсменів, і підкреслив, що й надалі своїми успіхами вони прославлятимуть місто на нових спортивних змаганнях. Наступного року вихованці спортивного клубу «Дінаміс» планують взяти участь у Чемпіонаті Європи.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськісю.

logo AUC