Про місто НОВИНИ МІСТА Як проводиться виплата субсидії на житлово-комунальні послуги у березні 2019 року

Створено: Четвер, 07 березня 2019, 10:32

im578x383-519358

Всім одержувачам, яким була призначена житлова субсидія з жовтня, з листопада і з грудня 2018 року, отримають готівку у березні 2019 року для оплати комунальних послуг за лютий 2019 року. Такі нововведення затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 62 від 06.02.2019 року.

Суми призначеної субсидії пенсіонерам почав виплачувати Пенсійний фонд України одночасно з виплатою пенсії за березень 2019 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через АТ «Укрпошта», суму призначеної субсидії доставляють листоноші додому. Для тих пенсіонерів, хто отримує пенсію по втраті годувальника і не включені пенсійним фондом у списки для виплати житлової субсидії, субсидія буде виплачена додатковими відомостями після їх виготовлення Пенсійним фондом.

Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через банки, зможуть отримати свою субсидію готівкою в банкоматах.

Для одержувачів субсидії, хто не отримує пенсію, Міністерством соціальної політики буде перераховано розмір субсидії грошовими переказами через АТ «Ощадбанк». Для отримання грошового переказу після 12 березня 2019 року необхідно звернутись до найближчого відділення АТ «Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код.

Водночас із виплатою переказу кожному одержувачу буде відкрито персональний банківський рахунок, на який буде зараховано суму субсидії у квітні за березень, у травні за квітень.

Домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою протягом березня-квітня 2019 року. Після отримання субсидії необхідно самостійно заплатити за спожиті послуги, а заощаджені кошти використовувати на свій розсуд.

На період виплати субсидії у такий спосіб поняття «обов’язковий платіж» скасовується.

Для всіх, кому призначена субсидія з січня 2019 року, всі розрахунки за спожиті послуги будуть здійснюватись з комунальними організаціями через АТ «Ощадбанк».

Кожному одержувачу субсидії у лютому на мобільний телефон надійшло СМС - повідомлення про суму оплати за використані комунальні послуги за січень 2019 року. Надалі надійдуть СМС - повідомлення у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні - за квітень 2019 року .

Такі одержувачі житлової субсидії після закінчення опалювального періоду отримають невикористану суму субсидії готівкою через АТ «Ощадбанк».

УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради.