На сайті один гість та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА 4419 звернень надійшло у 2018 році на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Створено: Четвер, 07 лютого 2019, 15:06

Презентация1

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції України було запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Завдяки даному електронному сервісу подати документи до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна через мережу Інтернет, не виходячи із дому.

Скористатися нововведенням досить просто, адже для цього необхідні лише комп’ютер та доступ до мережі Інтернет. Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

Зареєструвавшись на Веб-порталі, Користувач може:

- подати заяви щодо державної реєстрації актів цивільного cтану, заяви про повторну видачу свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, заяви про внесення змін, доповнень, про анулювання, про поновлення актового запису цивільного стану;

- здійснити попередній запис на відвідування відділу ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу;

- отримати консультацію працівників відділу ДРАЦС щодо надісланих через Веб-портал заяв або звернень;

- здійснити необхідну оплату державного мита чи платних послуг;

- відслідковувати стан заяв або звернення в Особистому кабінеті.

Учасниками даного проекту є всі відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

logo AUC