heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Статистичну звітність можна подати в електронному вигляді

Статистичну звітність можна подати в електронному вигляді

Створено: Четвер, 07 лютого 2019, 08:38

статистик

Держстат запровадив новий сервіс для електронного звітування –безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента".

Доступ до "Кабінету респондента" відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/Зайти до "Кабінету респондента" також можна через сайт Головного управління статистики у Волинській області або Державної служби статистики України.

У "Кабінеті респондента"можна в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в "Кабінеті респондента" необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування*.

Наразі сервіс підтримує електронний підпис одного з наведених нижче кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів - АЦСК):

Інформаційно-довідковий департамент ДФС,

АТ КБ "ПРИВАТБАНК",

ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна".

ПерелікАЦСК, які підтримуються в "Кабінеті респондента", буде розширюватися.

Коректна робота в "Кабінеті респондента" можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

У разі виникнення питань щодо роботи в "Кабінеті респондента"  можна скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у "Кабінеті респондента", або звернутись за консультацією до Головного управління статистики у Волинській області (телефон (0332) 28 26 67, 099 626 06 41).

*У разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 № 739 "Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень", потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання.

logo AUC