Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія вивчає причини трагедії

Комісія вивчає причини трагедії

Створено: Середа, 06 лютого 2019, 12:11

911d11d81ed69474f601aac95f157abb90a6b399

5 лютого 2019 року у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання тимчасової комісії, створеної згідно з розпорядженням міського голови, за наслідками трагедії, яка сталася 30 січня цього року у будинку №23 на Шахтарському мікрорайоні. Нагадаємо, у результаті нещасного випадку, що пов’язують із отруєнням чадним газом, в одній з квартир загинуло двоє осіб – 36-річна жінка та півторарічна дитина.

Засідання, на яке запросили сімю загиблих людей та заступника голови ОСББ «Шахтар» 23, до якого входить будинок і де сталася трагедія, провів заступник міського голови Володимир Рожелюк. Як було зазначено, тимчасова комісія у складі представників поліції, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому, міського відділу ДСНС України у Волинській області, житлово-комунального об"єднання, УЖК №2, аварійно-диспетчерської служби ПАТ “Волиньгаз” вивчає причини ситуації, пов’язаної із загибеллю людей.

Володимир Рожелюк наголосив на тому, аби дообстежити квартиру, в якій загинули матір з дитям, зокрема, перевірити тягу і колонку. Чоловік, який втратив дружину, просив додатково провести експеримент з увімкненою газовою колонкою, щоб відтворити ситуацію, яка призвела до летального випадку.

Заступник голови ОСББ «Шахтар» 23 Олег Попков поінформував, що у квітні та листопаді минулого року проводилася планова перевірка димовентиляційної системи, про що складено відповідні акти. Це також підтвердили жителі будинку.

Учора на місці події працювала комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку, створена наказом Управління Держпраці у Волинській області. Вона має з’ясувати обставини та причини цієї трагедії. Зокрема, за допомогою ендоскопа обстежено димову та вентиляційну систему зсередини, зроблено заміри сили тяги. Проводяться різного роду експерименти, опитуються свідки. Комісія визначить осіб, дії чи бездіяльність яких призвели до аварії.

За словами заступника міського голови Володимира Рожелюка, ситуація перебуває на постійному контролі міської влади.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв»язків з громадськістю.