Про місто НОВИНИ МІСТА Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2019

Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2019

Створено: Вівторок, 05 лютого 2019, 16:58

20190205094534

З 5 лютого до 25 березня 2019 р. триватиме реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року. Про це повідомляє сайт Волинської ОДА із посиланням на Центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Зокрема, для різних категорій учасників передбачено відмінності у здійсненні процедури реєстрації:

-        випускники закладів загальної середньої освіти 2019 року, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, які в поточному навчальному році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, проходять реєстрацію за місцем навчання до 18 березня;

-        випускники минулих років можуть реєструватися самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), або за допомогою працівників реєстраційно-консультаційного пункту до 25 березня.

Реєстраційно-консультаційний пункт Волинської області розташований за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти,         каб. 28. Контактний телефон (0332) 24-22-25. Години роботи: понеділок – п'ятниця 09³º-16³º (перерва: 13ºº-14°º).

Для проходження реєстрації необхідно підготувати:

• копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см.
  • за необхідності інші документи:
  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО № 086-3/о – для осіб з особливими потребами;
  • документ про зміну прізвища, імені, по батькові - для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних;
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації - для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою.

Для учасників які не складають ДПА у формі ЗНО до комплекту документів додати:

• копію атестата про загальну середню освіту (для випускників минулих років), або довідку з місця навчання (для студентів (учнів) коледжів, технікумів, училищ, які складатимуть ЗНО-2019 лише для вступу до закладів вищої освіти).

Інструкції щодо послідовності дій при реєстрації на ЗНО 2019 року розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти:

УВАГА! Вносити зміни до реєстраційних даних можна до кінцевого терміну реєстрації - 25 березня. Додаткового терміну для зміни реєстраційних даних у 2019 році не передбачено.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано учаснику Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти на адресою, зазначеною в ході реєстрації, або до закладу освіти, де навчається учасник зовнішнього оцінювання.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.