На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді відбулося навчання відповідальних за ведення військового обліку

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міській раді відбулося навчання відповідальних за ведення військового обліку

Створено: Понеділок, 04 лютого 2019, 15:46
Перегляди: 248
Поділитися

IMG 5180-696x464

Зміни в нормативно-правових документах щодо організації і ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників, - така тема практичного заняття, яке відбулося сьогодні у Нововолинській міській раді. У ньому взяли участь відповідальні особи за ведення військового обліку із 60-ти підприємств, організацій та установ міста.

Заняття провели начальник відділу оборонно –мобілізаційної роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради Оксана Шубенко та працівники Нововолинського об’єднаного районного військового комісарату.

IMG 5136 copy

Військовий комісар Нововолинського ОРВК Олександр Плужнік наголосив на важливості теми заняття, яка є досить актуальною у реаліях сьогодення,

Старший офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Нововолинського ОРВК капітан Віталій Тесленко нагадав про порядок та вимоги керівних документів щодо організації ведення військового обліку, а також акцентував увагу на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства, та закликав присутніх до якісного виконання покладених на них обов’язків.

Оксана Шубенко розповіла про мобілізаційну підготовку загалом та про порядок бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами й організаціями міста.

Присутніх ознайомили із переліком заходів щодо покращення стану військового обліку, основними завданнями, графіками звірок облікових даних військовозобов’язаних і призовників, та перевірок стану військового обліку у місті та у селищі Благодатному на 2019 рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet