Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді відбулося навчання відповідальних за ведення військового обліку

У міській раді відбулося навчання відповідальних за ведення військового обліку

Створено: Понеділок, 04 лютого 2019, 15:46

IMG 5180-696x464

Зміни в нормативно-правових документах щодо організації і ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників, - така тема практичного заняття, яке відбулося сьогодні у Нововолинській міській раді. У ньому взяли участь відповідальні особи за ведення військового обліку із 60-ти підприємств, організацій та установ міста.

Заняття провели начальник відділу оборонно –мобілізаційної роботи виконавчого комітету Нововолинської міської ради Оксана Шубенко та працівники Нововолинського об’єднаного районного військового комісарату.

IMG 5136 copy

Військовий комісар Нововолинського ОРВК Олександр Плужнік наголосив на важливості теми заняття, яка є досить актуальною у реаліях сьогодення,

Старший офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Нововолинського ОРВК капітан Віталій Тесленко нагадав про порядок та вимоги керівних документів щодо організації ведення військового обліку, а також акцентував увагу на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства, та закликав присутніх до якісного виконання покладених на них обов’язків.

Оксана Шубенко розповіла про мобілізаційну підготовку загалом та про порядок бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами й організаціями міста.

Присутніх ознайомили із переліком заходів щодо покращення стану військового обліку, основними завданнями, графіками звірок облікових даних військовозобов’язаних і призовників, та перевірок стану військового обліку у місті та у селищі Благодатному на 2019 рік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua.