На сайті один гість та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Громадська рада провела перше у цьому році засідання

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Громадська рада провела перше у цьому році засідання

Створено: Понеділок, 04 лютого 2019, 11:13
Перегляди: 169
Поділитися

IMG 7125

 

В останній день минулого робочого тижня громадська рада при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради провела перше у цьому році засідання. У ньому взяв участь міський голова Віктор Сапожніков. Керівник міста розповів про основні здобутки 2018-го року та окреслив завдання на 2019-ий.

Зокрема, він поінформував про основні заходи, які вдалося досягти минулого року у багатьох галузях життєдіяльності: комунальній, освітянській та медичній.

IMG 7120

 

Міський голова акцентував увагу на окремих проектах, на реалізацію яких залучаються грантові кошти. Так, наразі тривають роботи з термодернізації будівлі ЗОШ №7, на що скеровано 22 мільйони гривень Європейського Союзу. Також уже завершуються роботи із реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Поштовому провулку у Нововолинську і вже розпочався капітальний ремонт та реконструкція будівлі амбулаторії селища Благодатного. Також розповів про обсяг заходів, виконаних у рамках реалізації проекту по «Водоканалу», а саме, реконструкції водопроводів.

Віктор Сапожніков не оминув увагою й питання у вугільній галузі. Разом з тим підкреслив, що місто має значний промисловий потенціал. Підприємства Нововолинська потребують фахівців.

Керівник міста поділився своїми міркування і питанням проведення адмінреформи.

Після цього спілкування міського голови з членами громадської ради продовжилося у форматі запитань-відповідей. Представники дорадчого органу цікавилися пільговим перевезенням на дачні масиви, переймалися упорядкуванням торгівлі на центральному міському ринку.

IMG 7131

Потому затвердили план роботи дорадчого органу на 2019 рік. Серед запланованих заходів - зустрічі з керівниками КП «Нововолинськтеплокомуненерго», НФ ВАТ «Волиньгаз», членами профільної депутатської комісії стосовно діючих тарифів на опалення, з керівництвом Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП України у Волинській області, засідання за «круглим столом» стосовно дотримання на міських маршрутах перевізниками пільг, норм поведінки при обслуговуванні пасажирів.

IMG 7123

 

На завершення засідання голова громадської ради, керівник Нововолинської первинної журналістської організації Волинської обласної організації НСЖУ Ігор Лісовий, закликав представників інститутів громадянського суспільства до активності і підкреслив, що дорадчий орган є  важливим містком комунікації громадськості і влади у вирішенні актуальних питань життєдіяльності міста.

 

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet