Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Створено: Четвер, 31 січня 2019, 15:37

Трагічний випадок стався учора ввечері 30-січня в Нововолинську. У будинку № 23 на мікрорайоні Шахтарському в одній з квартир на третьому поверсі знайшли мертвими 36-річну жінку та 1,5-річного хлопчика. Повідомлення про те, що за місцем проживання виявлено без ознак життя невістку та онука надійшло до Нововолинського відділення  поліції від 58-річної місцевої мешканки.

Попередня причина трагедії – отруєння чадним газом. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

З цього приводу сьогодні відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Віктор Сапожніков.

У засіданні також взяли участь голови ОСББ, керівники УЖК №1 та УЖК №2.

За результатами засідання створена спеціальна комісія, яка займатиметься розслідуваням надзвичайної ситуації.  Головою комісії призначили заступника міського голови Володимира Рожелюка. До її складу увійшли представники поліції, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому, міського відділу ДСНС України у Волинській області, житлово-комунального об"єднання, УЖК №2, аварійно-диспетчерської служби ПАТ “Волиньгаз”. І вже сьогодні  комісія виїхала на місце події, аби обстежити квартиру і будинок, де загинули люди.

Міський голова доручив керівникам ОСББ, УЖК №1 та УЖК №2 здійснити перевірку димових та вентиляційних каналів та газової апаратури в усіх багатоквартирних будинках. Також він наголосив на проведенні роз’яснювальної роботи на предмет встановлення жителями міста датчиків чадного газу.

Керівник міста просив в.о.начальника Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області Сергія Галащука в найкоротший термін провести розслідування нещасного випадку.

Віктор Сапожніков також пообіцяв допомогти потерпілій родині, яку у такій ситуації не можна залишити поза увагою.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.