Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинська "Елегія" провела Різдвяний вечір зі своїми друзями

Нововолинська "Елегія" провела Різдвяний вечір зі своїми друзями

Створено: Понеділок, 28 січня 2019, 14:46

Незабутні враження, чимало позитивних емоцій та гарний настрій подарував нововолинцям народний аматорський камерний оркестр «Елегія» суботнього вечора 26 січня 2019 року, запросивши шанувальників свого музичного мистецтва на концертну програму «Різдво з друзями». Виступ цього колективу, керівником якого упродовж багатьох років  є Микола Романчук, зібрав повен зал глядачів міського палацу культури.

У Різдвяній зустрічі «Елегії» з поціновувачами їхньої творчості взяли участь заслужений діяч мистецтв Польші Сергій Григоренкодитячий хор Нововолинської школи мистецтв під керівництвом Марини Душук, вокаліст Олександр Чешій, лауреат всеукраїнських конкурсів Юрій Савраюк, солісти міського Палацу культури Вікторія Харатіна та Інна Кравчук, піаністи Ірина Мартинишин та Катерина Чушкіна.

Теплі слова вдячності та щирі оплески глядачів стали нагородою артистам за приємні миті спілкування з музикою.

IMG 7009«Щороку ми чекаємо зустрічей з вами і щороку приємно вражає ваш виступ. Завжди поруч з вами відданий вам глядач», - наголосив  перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський і побажав колективу творчого довголіття та нових досягнень.

Депутати обласної ради Алла Лісова та Валерій Курстак вручили колективу Почесну грамоту Волинської обласної ради.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.