На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ відзначили у національному конкурсі

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинськ відзначили у національному конкурсі

Створено: Четвер, 17 січня 2019, 11:59
Перегляди: 199
Поділитися

IMG 6691

На початку цього року Нововолинськ отримав подяку за участь у національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2019».

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та національна молодіжна рада України.

Основна мета конкурсу - активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.  

Свою заявку на участь в конкурсі наше місто подало у листопаді 2018 року.

Як розповіла начальник відділу у справах молоді і спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк, у заявці була вказана інформація про конкурси, програми, відзнаки та інші форми заохочення активної молоді, про реалізацію заходів у рамках міських цільових соціальних програм підтримки молоді та розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Також була надана інформація про молодіжні організації, які діють у місті, та співпрацю з ними.

Тетяна Супрунюк наголосила, що у Нововолинську результативно працює міська молодіжна рада, до складу якої увійшло 15 осіб з числа лідерів учнівського та студентського самоврядування.

До реалізації молодіжної політики у місті долучається молодь, яка працює у різних галузях життєдіяльності міста.

Четверо молодих людей віком до 35 років входять до складу міських депутатських постійних комісій.Троє є членами виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Минулого року  семеро студентів українських вишів  пройшли практику у структурних підрозділах міськвиконкому.

У міській раді та її структурах працює 38 відсотків молоді.

Начальник відділу відзначила активність нововолинської молоді у багатьох заходах. Так, торік вперше з ініціативи студентів Нововолинського електромеханічного коледжу відбулася акція Еко-челендж, естафету вони передали юнакам і дівчатам Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету. 

Минулого року з нагоди Дня молоді та Дня студента активних молодих людей відзначили у номінаціях: «Кращий молодий працівник соціальної сфери», «Кращий молодий спортсмен», «Кращий молодий медичний працівник», «Кращий молодий педагогічний працівник», «Кращий молодий викладач-дослідник», «Кращий молодий працівник робітничих професій», «Краща молодіжна ініціатива», «Кращий молодий працівник правоохоронних органів», «Кращий молодий працівник галузі культури», «Кращий молодий захисник України». Також визначили: «Суспільного діяча року», «Лідера студентського самоврядування», «Волонтера року», «Вченого року», «Талант року», «Спортсмена року», «Лауреата конкурсу «Студента року-2018».

«Наша молодь працьовита, талановита. Нам потрібна їхня цілеспрямованість, освіченість та активна життєва позиція, і я впевнена, що їм, молодим, можна довірити долю міста в майбутньому»,- наголосила Тетяна Супрунюк.   

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю.   

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet