На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Запрошуємо до обговорення регуляторного акта

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Запрошуємо до обговорення регуляторного акта

Створено: П'ятниця, 11 січня 2019, 14:55
Перегляди: 302
Поділитися

     актр copy

     Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою міста Нововолинськ» на сайті міської ради з аналізом його регуляторного впливу, розроблений відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Метою даного проекту рішення є: врегулювання механізму визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Нововолинськ.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради на сторінці www.novovolynsk-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Нововолинської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 45400, м. Нововолинськ,                           просп. Дружби, 27, та відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради: 45400, м. Нововолинськ,                               м-н Шахтарський, 40, тел. 3-34-41.

Відділ містобудування та архітектури

виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet