Про місто НОВИНИ МІСТА Запрошуємо до обговорення регуляторного акта

Запрошуємо до обговорення регуляторного акта

Створено: П'ятниця, 11 січня 2019, 14:55

актр copy

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою міста Нововолинськ» на сайті міської ради з аналізом його регуляторного впливу, розроблений відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Метою даного проекту рішення є: врегулювання механізму визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Нововолинськ.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради на сторінці www.novovolynsk-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Нововолинської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 45400, м. Нововолинськ,                           просп. Дружби, 27, та відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради: 45400, м. Нововолинськ,                               м-н Шахтарський, 40, тел. 3-34-41.

Відділ містобудування та архітектури

виконавчого комітету Нововолинської міської ради.