Про місто НОВИНИ МІСТА 2018-ий рік став визначальним для первинної медичної допомоги міста

2018-ий рік став визначальним для первинної медичної допомоги міста

Створено: П'ятниця, 04 січня 2019, 14:30

У рамках реформування цієї ланки відкрито дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини та утворено центр ПМСД як окрему юридичну особу у статусі комунального некомерційного підприємства. Про обсяг виконаних робіт розповіла головний лікар цієї медичної установи Ольга Попіка.

15 травня 2018 року розпочала  роботу амбулаторія № 3 загальної практики сімейної медицини центру ПМСД, що знаходиться на проспекті Дружби, 19. Окрім лікарських кабінетів, там функціонують кабінет щеплень і маніпуляційний кабінет, проводиться електрокардіографічне обстеження.

На поточний ремонт приміщення цієї амбулаторії використано із міського бюджету 147 тисяч гривень. На придбання меблів та медичного оснащення скеровано 121 тисячу гривень, з них на медичне обладнання - 53 тисячі гривень.

Кабінети амбулаторії оснащенні вагами для немовлят і дорослих, ростомірами, ЕКГ- апаратом.

Рішенням сесії Нововолинської міської ради № 26/13   від 19.09.2018 року створено Комунальне некомерційне підприємство “Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги”, яке розпочало свою роботу з 17 листопада 2018 року у колишньому приміщенні дитячої поліклініки. Тепер там розміщена амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 та знаходиться адміністрація центру ПМСД. В амбулаторії функціонують кабінет щеплень і маніпуляційний кабінет та кабінет для проведення електрокардіографічного обстеження.

У частині приміщення зроблено поточний ремонт. Вікна і двері замінені на нові металопластикові, на що витрачено 247 тисяч гривень із коштів медичної субвенції. На поточні ремонти кабінетів направлено 624 тисячі гривень.

Закуплено медичне обладнання та оснащення, яке необхідне для функціонування центру первинної медико-санітарної допомоги (ваги, кушетки, ростоміри, таблиці для перевірки зору, отоофтальмоскопи, глюкометри, стетофонендоскопи, тонометри та інше) більш як на 650 тисяч гривень.

У рамках проекту Світового банку “Поліпшення  охорони  здоров`я  на  службі у людей” ще у 2014 році виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ смт. Благодатне та реконструкцію приміщення під амбулаторію ЗПСМ №2 за адресою: м. Нововолинськ, провулок Поштовий,1. На виготовлення та коригування проектів, технічних умов до них та іншої потрібної супровідної документації із міського бюджету виділено 220 тисяч гривень.

Для діючих амбулаторій ЗПМС №1(5-й мікрорайон, 6) та амбулаторії ЗПСМ у смт. Бдагодатне по Субпроекту Світового банку надійшло обладнання (кушетки, ростоміри, пеленальні столики, шафи для медикаментів, холодильники та інше) на загальну суму 79,4 тисяч гривень.

У рамках проекту отримано 18 ноутбуків і 8 комп`ютерів з принтерами на суму 580 тисяч гривень.

Фото із сайту:http://нововолинськ.com.ua