Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Небесної Сотні

У Нововолинську вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Небесної Сотні

Створено: Середа, 21 листопада 2018, 17:18

Сьогодні, 21 листопада, - історично важливий та пам’ятний день для України. Це день гідності, свободи та надії. Це свято вільних українців. У підвалині української державності – століття боротьби наших предків, та незламна і нескорена душа українського народу. Саме такими українці постали перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 – 2014 років, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього.

З нагоди Дня Гідності та свободи відбувся тематичний захід у міському палаці культури під назвою "Майдан волі і печалі".

«Події цього періоду назавжди змінили хід історії не лише України, а й, вочевидь, всього світу. Українці підтвердили своє право бути повноцінними господарями держави, продемонстрували щире прагнення до вільного життя та європейського майбутнього», - наголосив міський голова Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх у залі.

Він пригадав листопадові та грудневі дні 2013 року, коли гасла столичного Євромайдану знайшли відголос і на Майдані Нововолинська.

«Основною рушійною силою була молодь, яка відчула, що це її шанс – змінювати Україну, а відтак, і себе, і своє майбутнє. Шанс вибороти право жити у вільній, справедливій країні. Скрутна хвилина згуртувала усіх нас, і нам має вистачити сил, аби не втратити незламний дух вільного народу», - зазначив міський голова.

Майдан переміг – перемогла Революція Гідності. На жаль, за це ми заплатили страшну ціну. Героїчна дорога повела Небесну Сотню на небеса. Пiшов разом з нею і наш земляк – 20-річний Сергій Байдовський.  Але Герої не вмирають, вони будуть жити у наших серцях.

Професор, кандидат економічних неаук Нововолинського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету Ярослав Мех підкреслив роль студентства у Революції Гідності та зазначив, що нашій молоді можна довірити майбутнє України.

IMG 5820 copy

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Героїв Небесної Сотні, бійців АТО, що загинули за нашу свободу, й на знак вдячності поклали квіти до фотостели Небесної Сотні та до меморіальної стели «Слава Україні! Героям слава!».

Урочистість доповнили патріотичні виступи вихованців дитячої школи мистецтв, Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості й аматорів міського палацу культури.

"Гуртуймося, кріпимося, єднаймося задля жаданої перемоги, задля свободи і миру, волі та гідності, задля батьків та дітей та щасливого майдутнього й перемоги світла над темрявою, добра над злом", - такі слова прозвучали на завершення тематичного заходу.

Відділ з пимтань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.