Про місто НОВИНИ МІСТА Ветерана медицини Миколу Гідзінського привітали з ювілеєм

Ветерана медицини Миколу Гідзінського привітали з ювілеєм

Створено: Понеділок, 19 листопада 2018, 19:18

17 листопада 90-річний ювілей відзначив ветеран медичної галузі міста, шанована і знана в Нововолинську людина – Микола Іларіонович Гідзінський.

44 роки він пропрацювали в колективі Нововолинської центральної міської лікарні лікарем-хірургом, завідувачем відділення, був наставником і вчителем для молодих лікарів.

Сьогодні іменинника привітали перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, головний лікар ЦМЛ Віктор Мороз, колишні колеги по роботі. Теплі слова вдячності за самовіддану працю, побажання здоров’я й довголіття звучали на адресу ювіляра.

Андрій Сторонський пригадав, що проходив інтернатуру у Миколи Іларіоновича і багато чого навчився у нього.

«Ви завжди були дуже цікаві у спілкуванні, мудрі у порадах і настановах своїм учням, а також вимогливі у роботі», – зазначив Андрій Миронович.

А Віктор Мороз відзначив дуже важливі людські якості, які  притаманні Миколі Іларіоновичу – високий професіоналізм, надійність та інтелігентність.

Колега іменинника, лікар Володимир Середюк зауважив, що Микола Іларіонович – 5-й у списку серед більш як сорока хірургів, які працювали і нині трудяться на теренах медичної галузі міста.

Вітання, квіти, подарунки, слова подяки колег  надихнули Миколу Іларіоновича  до приємних спогадів, якими  він поділився  у колективі.

Разом зі щирими зиченнями медики  висловили побажання зустрітися з Миколою Іларіоновичем ще на його 100-літньому ювілеї.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.