На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Олександр Савченко підтримує шахтарів у вимогах виплати заробітної плати

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Олександр Савченко підтримує шахтарів у вимогах виплати заробітної плати

Створено: Понеділок, 19 листопада 2018, 17:24
Перегляди: 141
Поділитися

20181119171431

Виплатити заборговану заробітну плату та добудувати десяту шахту – з такими питаннями до голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка вкотре звернулися нововолинські шахтарі. Зустріч відбулася сьогодні, 19 листопада 2018 року в стінах ОДА.

На заході були присутні голова облдержадміністрації Олександр Савченко, його радник – Олександр Киричук, директор ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» Григорій Бар та представники трудового колективу шахти.

— В нас завершилося фінансування, в чергове ми вимушені заручитися вашою підтримкою. На сьогоднішній день питання не вирішене. Треба виробити спільну концепцію, як далі діяти, - зауважив Григорій Бар.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко зауважив, що як очільник виконавчої влади області він повинен дбати про населення, зокрема, й про виплату заробітної плати.

— Ми опікуємося цим, спілкуємося з керівниками всіх профспілок і за вимогою Президента України Петра Порошенка час від часу кошти відпускають. Собівартість вугілля набагато менша, ніж вартість готового продукту - тому не зрозуміло чому не виплачується зарплата. Вугілля на 100 відсотків виправдовує прибуток, але дев `ята шахта працює на критично застарілому обладнанні. В такому вигляді її потрібно закривати. Що стосується 10 шахти, то багато хто каже, що основна частина вугілля – на території Польщі, в нас тільки незначна частина. Аби я міг йти й добиватися чогось - я повинен мати експертну оцінку стану готовності шахти. Окрім того, мене не задовольняє те, що Львівська дирекція будує шахту на Волині, в мене немає жодних важелів управління на неї. Якщо це буде Волинська дирекція – можна робити експертну оцінку, - зауважив Олександр Ілліч.

За його словами, навіть якщо там немає багато вугілля – не означає, що шахту треба закривати – можна співпрацювати з Польщею. На сьогоднішній день потрібна не лише робоча, а й експертна група.

— Шансів мало, що будуть кошти на добудову, але на підтримувати її в експлуатаційному стані, щоб не затоплювало – ми повинні. Міністр Насалик не є моїм підлеглим і моїм колегою. Я можу до нього лише звертатися. Йти маршем я теж не можу, а от ваші рішення проштовхувати буду, - резюмував Олександр Ілліч.

Директор 10-ої шахти, своєю чергою, зауважив, що в надрах недобудованої копальні лежить, як мінімум, 40 млн тонн вугілля.

— Це підтверджена інформація. Є технічна документація шахти, яка зараз будується. Такі дані надала гео-розвідка з Володимира-Волинського. Окрім того, існує інвестиційний проект, який окупиться за чотири з половиною роки. Сума проекту – 620 мільйонів гривень, термін для освоєння коштів – 2 роки. Тоді шахта буде готова до експлуатації – і можна запрошувати інвесторів. Там перспектива 1300 робочих місць, - зауважив Григорій Бар.

Так, Олександр Савченко підсумував:

— Я буду просити Ігоря Насалика організувати експертну зустріч у міністерстві. Також звернемося за підтримкою до народних депутатів від Волині. Будемо сподіватися, що за вимогою Президента черговий транш коштів на погашення заборгованості по заробітній платі скоро надійде.

 

 

За інформацією Волинської ОДА.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet