Про місто НОВИНИ МІСТА У складі волинської делегації Віктор Сапожніков взяв участь у презентації медичної реформи на 2019 рік

Створено: Понеділок, 19 листопада 2018, 12:42

5beec045e0a97467141824

Наступного року на медичну систему України чекають суттєві зміни. Стартує впровадження нової моделі фінансування на рівні спеціалізованої допомоги, почнуться зміни в системі екстреної медицини та державних закупівлях ліків і медичних виробів.

16 листопада у Вінниці відбулася розширена нарада, на якій Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував для лікарів, керівництва закладів, місцевої та центральної влади зі всієї України план медичної реформи на 2019 рік.

Нарада відбулася за участі в.о. міністра охорони здоров’я, доктора Уляни Супрун, заступників міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, Ольги Стефанишиної, Олександра Лінчевського та голови Національної служби здоров’я Олега Петренка.

У засіданні взяла участь і делегація з Волині у складі заступника голови Волинської облдержадміністрації Світлани Мишковець,начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігора Ващенюка та Нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова.

«Наша скоординована робота має полягати в єдиному: якість медицини має бути змінена, умови роботи лікарів, зарплати мають бути змінені. Ми продовжуємо змінювати принцип роботи медичної системи. Запроваджені нами зміни в системі охорони здоров'я вже мають позитивні результати і для лікарів, і для пацієнтів. В наступному році ми продовжуємо будувати кардіоцентри. Успішна програма «Доступні ліки» стане ще зручнішою для пацієнта. Особливу увагу ми приділемо розвитку екстреної медичної допомоги», — розповів про плани щодо трансформації медичної системи на 2019 рік Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Використана інформація і фото із сайту Міністерства охорони здоровя України.