Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці привезли нагороди з обласного Фестивалю

Нововолинці привезли нагороди з обласного Фестивалю

Створено: П'ятниця, 16 листопада 2018, 15:34

спорт2

Нововолинська команда  взяла участь у Фестивалі «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя», що проходив днями в обласному центрі серед працівників обласних та місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У Фестивалі взяли участь 13 команд, які представляли   відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації; Волинський, Львівський, Рівненський обласні центри ФЗН «Спорт для всіх»; Луцький, Володимир-Волинський, Нововолинський, Камінь-Каширський та Ковельський міські центри ФЗН «Спорт для всіх»; Оваднівський та Зимнівський сільські центри ФЗН «Спорт для всіх»; Любомльська та Рівненська ОТГ.

Програма Фестивалю включала змаганя з шести   видів: дартсу, шахів, шашок, настільного тенісу, боулінгу і більярд.

Нововолинський  ЦФЗН «Спорт для всіх» СОКу «Шахтар» не залишився без нагород. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків ІІІ місце посів нашземляк Олег Собчик .А у шашках не було рівних  Віктору Строчику. Він виборов I місце.

спорт1

Усі переможці та призери змагань  нагороджені медалями та дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Валентин Бортнічук, керівник Нововолинського ЦФЗН  «Спорт для всіх».