Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинську молодь привітали з Днем студента

Нововолинську молодь привітали з Днем студента

Створено: П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:29

17 листопада молодь відзначає Міжнародний день студента. Напередодні свята у міській раді відбулася зустріч з активістами учнівського та студентського самоврядування  Нововолинського електромеханічного коледжу та Нововолинського навчально-наукового інституту економіки й менеджменту Тернопільського національного економічного університету. Юнаків та дівчат привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

У своєму виступі він зазначив, що для того, аби досягти успіху, треба сумлінно навчатися, багато та наполегливо працювати, а також ставити перед собою конкретні цілі. Перший заступник керівника міста побажав молоді здійснення найсміливіших планів та задумів.

«Тільки той, хто робить крок назустріч своїй мрії, досягає  своєї мети», -наголосив Андрій Сторонський.

Посадовець запропонував активістам провести екскурсію- навчання у міській раді, а саме ознайомитися із роботою структурних підрозділів, зокрема, із Центром надання адміністративних послуг.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супронюк оголосила результати конкурсу «Студент року-2018». Юнаків та дівчат відзначили у багатьох номінаціях. Двадцяти дев"ятьом вручили подяки міського голови та подарунки-флеш карти.

Від імені студентства активістка   Ярослава Лебедь подякувала за співпрацю з міською владою, за підтримку молодіжних ініціатив.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.