Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську побільшало доріг з асфальтним покриттям

У Нововолинську побільшало доріг з асфальтним покриттям

Створено: Понеділок, 05 листопада 2018, 16:17

remont-dorig

У 2018 році на ремонт, оновлення, нове асфальтування доріг та тротуарів, а також на розмітку, установку знаків, нового світлофора, придбання піщано-соляної суміші витрачено більше 21 млн грн.

Оновлено асфальтне покриття  на 9 вулицях, на що скеровано більше 6 млн 200 тис грн. (Св. Володимира, Шахтарська, Соборна, Княгині Ольги, Шептицького, Миру, проспекти Дружби, Перемоги, б - р Шевченка).

Новий асфальт поклали на 9 вулицях, на що витратили майже 6 млн 500 тис грн. (вулиці Чайковського, Партизанська, Липинського повністю, частково Дорогиничивська, Івасюка, Ціолковського, 8 Березня, Жуковського, Б.Хмельницького).

Відремонтували тротуари на вулицях: Шахтарська, Гагаріна, Миру, Автобусна, Петрова, Небесної сотні, проспект С.Бандери. На чотирьох вулицях замінено бордюри, на Майдані Незалежності - поребрик.

Зроблено ямковий ремонт на 36 вулицях і провулках міста.

Виконано розмітку і пішохідні переходи на 19 вулицях міста. Встановлено новий світлофор на вулиці Св. Володимира. Заготовлено 1200 т піщано-соляної суміші, проведено грейдерування з підсипкою на вулицях, де немає твердого покриття.

У селищі Благодатному за кошти міського бюджету оновлено асфальтне покриття на вулицях Миру і Перемоги на суму 1 млн 211 тис грн, а на вулиці Перемоги зроблено розмітку та пішохідні переходи.

Кошти селищного бюджету в сумі 380 тис грн для ремонту вулиць Вишневої, Лікарняної, Незалежності, Франка та ямкового ремонту на сьогодні  не освоєні.

Відділ будівництва, комунального господарства і газифікації.