Про місто НОВИНИ МІСТА Обговорюємо регуляторний акт

Обговорюємо регуляторний акт

Створено: П'ятниця, 02 листопада 2018, 13:32

Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

Проект даного рішення підготовлений з метою приведення тарифів до економічно-обґрунтованого рівня, враховуючи звернення перевізників щодо потреби приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно-обґрунтованим витратам, збереження якості надання послуг з перевезення пасажирів на належному рівні, покращення результатів фінансово-господарської діяльності перевізників міста, створення умов для забезпечення конкуренції на ринку пасажирських перевезень на міських маршрутах.

У зв’язку з великим об’ємом, проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua. З проектом даного рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№418, тел. 3-26-50.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (02.11.2018) на адресу розробника:

м. Нововолинськ, пр.Дружби, 27, каб. 418.